Cesta: OMA » Slovensko » Bratislavský kraj » Bratislava » okres Bratislava I » Staré Mesto » Historické jadro » Doprava » dpb » bus
Historické jadro Doprava dpb bus
Doprava od dpb typu bus
V Historické jadro prevádkuje dpb 53 liniek dopravy typu bus, ktoré majú 40 km. Tieto sú tvorené dobrovoľníkmi ako ste vy. Môžete doplniť ďalšie.
Všetky Doprava od dpb typu bus Slovenska.
Interaktívna mapa dopravy
Doprava od dpb typu bus sa dajú nájsť aj cez regióny (napríklad pohorie alebo kraj).
Interaktívna mapa dopravy
Doprava od dpb typu bus
V Historické jadro prevádkuje dpb 53 liniek dopravy typu bus, ktoré majú 40 km.
- mhd Bus 50: OC Einsteinova = > Kukučínova 50
- mhd Bus 129: Devín = > Malá scéna 129
- mhd Bus 29: Opletalova, VW5 = > Ivana Bukovčana = > Malá scéna 29
- mhd Bus 29: Opletalova, VW5 = > Uhrovecká = > Malá scéna 29
- mhd Bus N33: Dlhé diely = > Hlavná stanica n33
- mhd Bus 129: Malá scéna = > Devín 129
- mhd Bus 29: Malá scéna = > Uhrovecká = > Opletalova, VW5 29
- mhd Bus 29: Malá scéna = > Ivana Bukovčana = > Opletalova, VW5 29
- mhd Bus N33: Hlavná stanica = > Dlhé diely n33
- mhd Bus 70: Stn. P. Biskupice = > Most SNP 70
- mhd Bus 70: Most SNP = > Stn. P. Biskupice 70
- mhd Bus 39: Cintorín Slávičie = > Súhvezdná 39
- mhd Bus 31: Cintorín Slávičie= > Blumentál 31
Pokračovanie
- mhd Bus N31: Cintorín Slávičie = > Hlavná stanica n31
- mhd Bus N34: Pri kríži = > Hlavná stanica n34
- mhd Bus N95: Hlavná stanica = > Depo Petržalka n95
- mhd Bus N95: Depo Petržalka = > Hlavná stanica n95
- mhd Bus 93: Hlavná stanica = > Vyšehradská 93
- mhd Bus 184: Hroboňova = > Ekonom. univerzita 184
- mhd Bus N80: Kapitulský dvor = > Hlavná stanica n80
- mhd Bus N93: Jasovská = > Hlavná stanica n93
- mhd Bus 93: Vyšehradská = > Hlavná stanica 93
- mhd Bus N93: Hlavná stanica = > Jasovská n93
- mhd Bus 184: Ekonom. univerzita = > Prokopa Veľkého 184
- mhd Bus N80: Hlavná stanica = > Kapitulský dvor n80
Pokračovanie
- mhd Bus 80: Kollárovo nám. = > Nesto 80
- mhd Bus 80: Nesto = > Kollárovo nám. 80
- mhd Bus 80: Kapitulský dvor = > Kollárovo nám. 80
- mhd Bus 80: Cintorín Petržalka = > Kapitulský dvor = > Kollárovo nám. 80
- mhd Bus 83: Pri kríži = > Kutlíkova 83
- mhd Bus 84: Ovsište = > Pri kríži 84
- mhd Bus 83: Kutlíkova = > Pri kríži 83
- mhd Bus 80: Kollárovo nám. = > Kapitulský dvor = > Cintorín Petržalka 80
- mhd Bus 80: Kollárovo nám. = > Kapitulský dvor 80
- mhd Bus 84: Pri kríži = > Ovsište 84
- mhd Bus 59: Na pántoch = > Antolská 59
- mhd Bus 94: Blumentál = > Holíčska 94
- mhd Bus 94: Holíčska = > Blumentál 94
- mhd Bus 59: Antolská = > Na pántoch 59
- mhd Bus 88: Most SNP = > Autobusová stanica 88
Pokračovanie
- mhd Bus 91: Most SNP = > Čunovo 91
- mhd Bus 191: Most SNP = > Stn. Rusovce 191
- mhd Bus 191: Most SNP = > Jasovská 191
- mhd Bus 131: Hlavná stanica = > Cintorín Slávičie 131
- mhd Bus N34: Hlavná stanica = > Pri kríži n34
- mhd Bus 39: Súhvezdná = > Cintorín Slávičie 39
- mhd Bus N31: Hlavná stanica = > Cintorín Slávičie n31
- mhd Bus 31: Blumentál = > Cintorín Slávičie 31
- mhd Bus 88: Autobusová stanica = > Most SNP 88
- mhd Bus 191: Stn. Rusovce = > Most SNP 191
- mhd Bus 91: Čunovo = > Most SNP 91
- mhd Bus 37: Záhorská Bystrica = > Most SNP 37
- mhd Bus 37: Most SNP = > Záhorská Bystrica 37
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...